Ankalife Tüp Bebek Merkezi - Ankara Tüp Bebek Merkezi

ANKARA TÜP BEBEK MERKEZİ


Ankalife Tüp Bebek Merkezi

@tupbebek.isim
Facebook'da Paylaş
Telefon:0312 220 21 22
Eposta:info@ankalifetupbebek.com
Web:www.ankalifetupbebek.com
Faks:0312 220 21 22
Adres:Ziyabey Caddesi 1416. Sokak No: 10 Balgat / ANKARA
@tupbebek.isim
Kroki için resme tıklayınız


Ankalife Tüp Bebek Merkezi Foto Galeri

@tupbebek.isim @tupbebek.isim @tupbebek.isim
  


Daha Büyük Görüntüle

Ankalife Tüp Bebek Merkezi Videolar


Tüp Bebek Nedir? Gebelik Nasıl Oluşur? ankalifetupbebek

Ankalife Tüp Bebek Merkezi Hakkında

Kliniğimizde  stronsiyum klorid adını verdiğimiz kimyasal bir madde ile yumurta hücresinin aktivasyonu sağlanarak döllenme gerçekleştirilmekte ve sağlıklı embriyolar elde edilmektedir.

 

Ankalifeda Bilgilendirme Toplantıları
Ankalife 'da her pazartesi saat 17.00'da halka açık, ücretsiz hasta bilgilendirme toplantıları yapılıyor.

Kısırlık tedavileri ile ilgili konuların anlatıldığı, mikroenjeksiyon görüntüleri, embriyonun rahim duvarına tutunmasını animasyon olarak gösteren filmlerin seyredildiği toplantılarda, merak edilen konularda tartışılıyor.

Çok fazla katılımın olduğu toplantı sonrasında düzenlenen çay partisi ile hem keyifli vakit geçiriliyor hem de çocuk sahibi olmayan bir çok hasta ile tanışıp, sıkıntılar paylaşılıyor, birlikte ortak çözüm yolları bulunabiliyor.

Toplantılara katılım için 0.312. 220 21 22 nolu telefonlardan randevu almak yeterli oılacaktı

Ankalife bilgilendirme toplatıları yeri : Ankalife Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Merkezi

 

Tüp Bebek Tedavi Konseyi

Tüp bebek tedavilerinde başarılı bir ekip kurmak dünya ortalmasında başarı oranlarını yakalamak için çok önemli

Biz  Ankalife Tüp Bebek Merkezinde 15 yıllık tecrübesi olan bir ekibi bir araya getirdik. Tüm hastaları 6 ayrı bilim dalının (kadın hastalıkları doğum, üroloji, tıbbi histoloji ve embriyoloji, tıbbi genetik, reprodüktif immünoloji, Psikiyatri ve klinik psikoloji)  uzmanı olan hekimlerden oluşan bir konsey tarafından değerlendirilmesini sağladık.

Bütün hasta dosyaları konsey tarafından değerlendirilip ilgili kadın hst. ve doğum uzmanının takibinde tedavi planlaması yapılmaktadır. Hem hata yapma olasılığı azaltılmış, hem de farklı branştan olan hekimlerin değerlendirmeleri ile Dünya’da uygulanan tüm tedaviler merkezimizde yapılabilir hale gelmiştir.

* Kadın hst. ve doğum uzmanlarımızın Sağlık Bakanlığı tarafından verilen ‘Tüp Bebek Sertifikası’ mevcuttur.

 

Kişiye Özel Tüp Bebek

En büyük korkunuzun tedavi sonunda başarılı olamama olduğunu biliyoruz. Bu korkunuz ortadan kaldırmak amacı ile ‘kişiye özel tüp bebek’ konsepti geliştirdik.

Tıbbi açıdan dünyanın en gelişmiş cihazlarının kullanıldığı  ameliyathane, embriyoloji ve androlji laboratuarlarını kurduk.  15 yıllık tecrübesi olan bir ekibi bir araya getirdik.

Tüm hastaları 6 ayrı bilimdalının (kadın hastalıkları doğum, üroloji, tıbbi histoloji ve embriyoloji, tıbbi genetik, reprodüktif immünoloji, psikiyatri ve klinik psikoloji)  uzmanı olan hekimlerden oluşan bir konsey tarafından değerlendirilmesini sağladık. Böylece dünyadaki büyük merkezler ile aynı seviyede gebelik ve eve bebek götürme oranlarını yakaladık.

Sizlerin bütçenize uygun olarak geliştirdiğimiz ödeme planları ile  maddi açıdan hiç zorlanmadan bu aşamaları atlatmanızı sağladık. Sizin durumunuza uygun olarak vereceğimiz diyetler ile tedavi sonucunda hem yumurta ve sperm kalitesini arttırmayı hedefledik, hem de tedavi sonucu kilo almanızı engelledik.

Uzman psikoloğumuz yardımı ile tedavi sırasında yaşadığınız heyecan ve korkuların üstesinden gelmesini öğrenmenizi sağladık.  

   Kişiye özel tüp bebek kavramı 15 yıllık tecrübenin sonucunda sizler için geliştirilmiş özel bir konsepttir. Uygulamış olduğumuz her yöntem daha iyisini bulduğumuzda değiştirmek içindir. Sizlerin bu konuda görüşleri ve önerileri ile daha iyiye ulaşacağımız biliyoruz.

   Mutlu sonuca ulaşmanız için elimizden geleni yapacağız.  

Detaylı bilgi için bize ulaşmanız yeterli olacaktır


 

Yurtdışından Gelecek Hastalarımız İçin

Yurt dışında yaşayan ve tedavisini Türkiye’de yaptırmak isteyen hastalarımız için uygulamaya koyduğumuz bir düzenlememiz var:

Ön tahlil ve muayeneleri, bulundukları ülkede anlaşmalı olan doktorumuz tarafında yapılıyor ve merkezimiz ile bağlantıya geçerek tüp bebek tedavi planlaması yapılıyor. Tedavi planlamasına  uygun olan dönemde Türkiye’ye gelirken uçak biletleri, konaklayacakları yer ayarlanıyor.

 Hava alanından karşılanan hastalarımızın merkezimize geldiklerinde tedavileri yapılıyor ve tedavi sonucunda  Türkiye’den memleketlerine hastalarımızın transferi sağlanıyor. Böylece zaman kaybı ve Türkiye’ye sürekli gelip gitmelerine gerek kalmadan tedavileri planlanıyor.

 


ÇALIŞMA EKİBİMİZ

Doç Dr. Cihangir Çakıcı Koordinasyon kurulu başkanı
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

 

Dr. F.Gurur Polat
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
Başhekim

Dr. Buğra BUYRUKÇU
Reproduktif Immunoloji Uzmanı

 

Op. Dr. Can KOŞAL
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

 

Dr. Sayit Ersoy
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

 

Uz. Dr. Ayça Işık Embriyoloji Androloji Laboratuar Sorumlusu
Histoloji Embriyoloji Uzmanı

 

Uz. Dr. Dilek TÜRKOĞLU
Psikiyatri Uzmanı

Hale AVŞAR
Diyetisyen

 

Meltem Tezcan Özyurt
Psikolog

Ankalife Tüp Bebek Merkezi Hakkında Yorumlar

hülya yıldız
çok güzel ama bütün doktorlarınızın fotağraflarını çekip isimlerinide altına yazsanız daha iyiy olur ne olur bunu yapın


zeliha

dr gurur polat ın tüp bebekteki başarı oranı hakkında daha fazla bilgilenmek istiyorum

 FATMA

dr gurur bey bir sorum olacak acaba tüp bebekten daha önce ve daha önemlisi bebek sahibi olmayan ailelerin  neden olmadığı daha ayrıntılı araştırılmıyor çoğu tüp bebek yaptıran hastalar neden çocuk sahibi olamadıklarını bilmiyorlarönce bunun öğrenilmesi gerekmiyor mufiliz
dr. gurur bey mrb benım eşim varikosel amelıytı oldu ameliyattan 7 ay gectı halen bebegımız olmadı doktora her gıtımızde hersey yolunda olduğunu soyluyr ama halen bır sonuç alamadık lütfen yardımcı olun 2 buçuk senelik evlıyım

Sizin Yorumunuz Nedir?
Ankara Tüp Bebek Merkezleri